Jdi na obsah Jdi na menu
 


HOKEJ výsledek, fota + záznam.

 

     Dne 15.3.2014 se ve svatostánku hokejových Pardubic uskutečnilo již  tradiční kláni mezi celky  pocházejicích z Dašic. Jak se již za ta léta stalo tradicí rozdaly si to mezi sebou celky  Mladostaří a Ještěstarší. Samotné přípravy byly ve znamení velkého shonu, vždyť drtivá většina hráčů si nemohla vzpomenout kam v loňském roce uklidila svou hokejovou výstroj. Tady je třeba  však některé hráče vyzdvihnout, vždyť na ledě se prohánějí  již více jak 50 let a na nějaké to nevzpomenutí si mají ze zákona nárok. Díky moderním technologiím jako jsou upomínky, manželky, přítelkyně se nakonec podařilo poskládat všechny střípky skládačky tak, aby v 19:00 hod středoevropského času mohlo utkání začít. Přes zajištěnou kapacitu desetisíc diváků a atraktivní čas dorazila na toto utkání i celkem slušná návštěva, avšak vyprodáno zcela nebylo. Vzhledem k důležitosti utkání, tedy k pochopitelné nervozitě aktérů, se ještě v kabinách odehrál souboj v takzvané kbelíkované. Pravidla byla celkem jednoduchá, hráči  se snaží vypít obsah kbelíku, který někdo před tím našejkruje v co nejrychlejším čase. Po předzápasovém focení a rozhovorech s bulvárem mohlo utkání začít.    

 

     Začátek zápasu byl ve znamení raketového nástupu Mladostarších kteří po pár minutách vedli v utkání 3:0.  Ještěstarší dokázali sice snížit na rozdíl dvou branek, ale to bylo naposledy,kdy se přiblížili na dostřel. Otěže utkání měli prakticky po celou dobu v rukou Mladostarší, kteří si po několika marných sezonách dokráčeli celkem pohodlně pro vítězný výsledek.

 

     Pozápasové vítězné veselí se tak přesunulo z metropole do rodných Dašic do místní roubenky, kde se debatovalo nad samotným utkáním i nad tím kdo zvítězí v příštím roce. Jak bývá zvykem zvítězila dobrá nálada a radost z pohybu.

Sestavy:

Tým Mladostarších:  brankář:  Rostislav Teplý, obrana: Milan Hora mladší, Jan Šafář,  Michael Borovec, Vojtěch Jirout, útok: David Šafařík, Daniel Teplý, Lukáš Kučera, Daniel Buchtele, Michal Buchtele, Lajner.

Tým Ještěstarších: brankář: Michal Polák, obrana: František Sládek, Jaroslav Buchtele, Hora Milan starší, Pavel Kopecký útok: Zdenek Sládek, Petr Kabeláč, Pavel Čermák, Jaroslav Hora, Rostislav Vinař, Pavel Shejbal.

Statistiky:   výsledek  Mladostarší vs Ještěstarší    10:3, branky:  3 x David Šafařík, 4 x Lukáš Kučera, 1 x Jan Šafář, 2 x Daniel Teplý, 2 x Pavel Shejbal, 1 x Zdenek Sládek.   

 

 

Fota zde:

www.spartadasice.estranky.cz/fotoalbum/hokej-2014/

 

Video z utkání zde:

www.youtube.com/watch?v=MVAKpniWNwc&feature=youtu.be

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář