Jdi na obsah Jdi na menu
 


DEN DAT   KL. DOROST ČAS
SO  08.08.            
NE 09.08.          
SO  15.08.            
NE 16.08.          
SO  22.08.            
NE 23.08.          
SO  29.08.   2 Dašice : Ostřešany 14:00
NE 30.08.                  2 : 6      
SO  05.09.   3 Roveň : Dašice 14:00
NE 06.09.                    1:2      
SO  12.09.   4 Dašice : Bukovka 14:00
NE 13.09.                   6:1      
SO  19.09.   5 Chvojenec : Dašice 13:30
NE 20.09.                  1:1      
SO  26.09.   6 Dašice : Hradiště 13:30
NE 27.09.                0 :0      
SO  03.10.   7                2:5      
NE 04.10.   Chvaletice : Dašice 13:00
SO  10.10.   8 Dašice : Čivice 13:00
NE 11.10.               10:1      
SO  17.10.   9 volno : volno  
NE 18.10.          
SO  24.10.   10 Dašice : Valy 11:30
NE 25.10.            1 : 3      
SO  31.10.   11 Opatovice : Dašice 11:30
NE 01.11.                 3:2      
SO  07.11.   1 Dašice : Srch 11:00
NE 08.11.              5:2      

 

 

Sparta Dašice:Ostřešany (1:2) 2:6

Sestava:Brankář:Skala Obrana:Jeřábek P.,Dlesk,Padlič,Demeter Záloha:Zušťák,Vomočil,Cabicar,Racek Útok:D.Buchtele,Kučera Střídal:Vyhnálek,M.Buchtele,Jeřábek D.,Oravec Trenéři:R.Vinař,P.Čermák

Dašické mužstvo nastoupilo k svému prvnímu zápasu na domácí půdě v kompletním složení.Soupeř byl od začátku minimálně herně lepší a vytvářel si převahu.Naši hráči se snažili jim alespoň bojovností vyrovnat.I přesto jsme inkasovali do třiceti minut 2 góly po individuálních akcích soupeře,kdy  zaspala naše obrana a nebyla dostatečně důrazná.Potom se hra minimálně vyrovnala a byla zůročena gólem D.Buchteleho.Na konci poločasu nevyužil 100% šanci Kučera.V první části druhého poločasu měli naši navrh a opět D.Buchtele po pěkné individuální akci vyrovnal.Poté soupeř opět zapl na vyšší obrátky,které vyustily v penaltu kterou naštěstí brankář Oravec chytl.Ovšem poté se dopustil tří fatálních chyb a bylo to 5:2.Poté soupeř našemu z větší části odevzdanému a fyzicky vyčerpanému mužstvu vstřelil ještě jeden gól.Silně se projevila neúčast většiny hráčů na treníncích během prázdnin.Velkým zklamáním je odevzdanost některých po vstřeléní gólů na 4:2 a 5:2 .Vyzdvyhnout lze  D.Buchteleho,Dleska,Demetera.Nutno říci,že nezklamal brankář Skala.

 

 

Roveň:Sparta Dašice 1:2 (0:2)

Sestava:Brankář:Skala Obrana:Jeřábek P.,Dlesk,Padlič,Demeter Záloha:Vajer,Vomočil,D.Buchtele,Zušťák Útok:Vyhnálek,Kučera Střídal:M.Buchtele,Jareš,Borovec Trenéři:R.Vinař,P.Čermák

Mužstvo v Rovni nastoupilo bez zraněného Cabicara a nepřítomného Racka,s novou posilou J.Vajerem.Hned od začátku měli hosté mírně navrch a rozhodně se prezentovali lepší hrou než v předchozím zápase a též mnohem zodpovědnějším a dravějším přístupem.Mírnou převahu v prvním poločase vyjádřil střelecky nabuzený D.Buchtele dvěma góly.Kaňkou na prvním poločase bylo pouze zranění P.Jeřábka(tímto přejeme brzké uzdravení).Do druhého poločasu jsme nastoupili s několika změnami v sestavě ať už zaviněné zraněním nebo přesuny na postech.Velice se líbil Vomočil,který zaskakoval v obraně místo Jeřábka a Vyhnálek na postu pravého záložníka.Druhý poločas se dohrál již s větší převahou hostí,ale bohužel bez gólového vyjádření.Své Šance promarnili Kučera,Borovec,Vajer.Pochvalu zaslouží celé mužstvo,za předvedenou hru,nasazení a bojovnost.

 

Sparta Dašice : Bukovka 6:1 (3:0)

Sestava:Brankář:Skala Obrana:Buchtele M.,Dlesk,Padlič,Demeter Záloha:Vyhnálek,Cabicar,D.Buchtele,Zušťák Útok:Vajer,Kučera Střídal:Racek,Borovec Trenéři:R.Vinař,P.Čermák

Na posvícenský zápas přijelo mužstvo Bukovky,které bylo od první minuty posunuto do role autseidra.Domácí se prezentovali pěknou kombinační hrou a svého soupeře jasně přehráli.Logickým vyústěním byly góly do sítě soupeře o které se postaral D.Buchtele,Cabicar,Zušťák,Demeter,Vyhnálek a Borovec.O promarněných šancích ani nemluvě.Zápas se líbil bylo na co koukat.Je třeba,ale podotknout,že soupeř nepatřil k nejsilnějším.

 

Chvojenec : Sparta Dašice 1:1 (0:0)

Sestava:Brankář:Skala Obrana:Kučera,Dlesk,Padlič,Demeter Záloha:Zušťák,Vyhnálek,Vajer,Jareš Útok:Orave,Borovec Střídal:Veigert Trenéři:R.Vinař,P.Čermák

K zápasu nastoupilo naše mužstvo bez šesti členů základní sestavy.Cíl byl jasný získát aspoň bod a odehrát zápas na dobré úrovni.Což se téměř dařilo.Soupeře jsme do ničeho v prvním poločase nepustili ,díky bojovnosti a nasazení celého mužstva,kde prim hrála obrana,ale také jsme ho za celý poločas,kromě Vajerovy hlavičky ve výšce pasu a Zušťákovy střely nad,neohrozili.Ve druhé půli byli již naši hráči odvážnější a získali mírnou převahu.I hra útoku se zlepšila a tak se podařilo vstřelit gól Oravcovi,když pěkně přehodil po samostatném nájezdu brankaře hostí.Převaha se projevovala především ze standartních situací tím je na mysli rohů,kde výšková a váhová převaha byla znát.Ještě Vajer a Oravec nestřelili po břevnu a to bylo ze strany našich šancí vše.Branka do naší sítě padla po zahrání rohu a následném vrácení míče do vápna,kde nekrytý a min.pěti našimi hráči sledovaný hráč soupeře,kterého bohužel nikdo neatakoval,vstřelil z prostoru penalty gól k tyči,na kterou rozhodně brankář Skala nemohl dosáhnout.Gól byl vyustěním nedisciplinovanosti,nepozornosti některých našich hráčů,kteří nesmyslně za stavu 1:0 pro nás, kdy soupeř uvadal a rozhodčí náš jasný zákrok na červenou kartu neodpískal,se pouštěli do zbytečných diskuzí,hádek,a postrkování se soupeřem a rozhodčím.Výhru jsme si prohospodařili sami.Víc není co dodat.

 

Sparta Dašice : Staré Hradiště 0:0 (0:0)

Sestava:Brankář:Skala Obrana:Vomočil,Dlesk,Padlič,Demeter Záloha:Zušťák,Vyhnálek,Vajer,Kučera M. Útok:Vajer,Kuřera Střídal:Čihák Trenéři:R.Vinař,P.Čermák

Zápas byl od úvodní minuty vyrovnaný.A tak jedinou šancí v prvním poločase byl Zušťákův samostatný nájezd na bránu,který skončil ranou ze dvou metrů do břicha brankaře.jinak se nic podstatného neodehrálo.Hra se odvíjela jen po pokutová území obou soupeřů.Obraz hry se na začátku druhého poločasu také příliš nezměnil,až v závěru začali mít naši hráči navrch a soupeř se bál o výsledek.Bohužel se to projevilo jen další ranou do břicha supeřova brankáře,kterou opět po samostatném nájezdu jinak dobře hrající Zušťák vyslal.Další zoufalství v proměňování šancí podtrhuje Vajerova a Štěpánova rána vedle z malého vápna.Jinak se naši hráči neprosadili.Pochvalu má celá obrana,protože soupeře do ničeho nepustila dále se líbil Zušťák a Vyhnálek.

 

Chvaletice : Sparta Dašice 2:5 (2:1)

Sestava:Brankář:Skala Obrana:Kučera,Dlesk,Padlič,Demeter Záloha:Zušťák,Vyhnálek,Vomočil,Jareš Útok:Vajer,Buchtele D. Střídal:0Trenéři:R.Vinař,J.Brunovský

Naši hráči zahájili zápas proti větru a ten byl bohužel pro nás největším soupeřem.Což se projevilo hned při prvním inkasovaném gólu ve 3.minutě,kdy hostující hráč nakopl před vápnem balón na naši bránu a míč směřující nad nečekaně skončil v pravém horním rohu naší brány.Brankař Skala vůbec nereagoval a při silném větru ani nemohl.Hra probíhala za tlaku domácích,který zužitkoval jejich nejlepší hráč ve druhou branku.Kdy nikdo nedokázal odvrátit točící se míč a soupeř nikým nekrytý přesně zamířil k tyči.Naši hráči nebyli schopni se dostat na soupeřovu polovinu ať už kvůli nepřesným nahrávkám tak hlavně kvůli silnému větru.Pouze D.Buchtelemu se podařilo proměnit samostatnou akci v závěru poločasu kdy obešel tři hráče i s brankařem a vstřelil gól.Do druhého poločasu jsme nastoupili s vynucenými změnami v sestavě,kdy zraněný Dlesk přešel do útoku a jeho zastoupil na stoperu Vomočil.Nutno podotknout,že oba zahráli velice dobře.Dlesk rozhýbal útočnou hru,dokázal si nahrát s ostatními hráči a vstřelil dva goly po samostném úniku na bránu kdy přesně a s klidem proměnil podél padajícího brankáře.Ještě před ním D. Buchtele krásnou hlavičkou po trestném kopu Vyhnálka vyrovnal na 2:2.V tuto chvíli už měli naši hráči jasně navrch a soupeře jasně přehrávali.V závěru se ještě a konečně trefil Vajer,kdy nic nevymýšlel a jednoduše napálil bodlem z vápna k pravé tyči.Určitě je možné pochválit více hráčů,ale nejlepším hráčem byl jednoznačně Demeter,který výborně pokryl jejich nejlepšího hráče,který nám dělal na začátku prvního poločasu obrovské potiže a též vstřelil branku.Poté si ho ale převzal právě Deméter a nedal mu po celý zápas kopnout a kničemu ho nepustil.

 

Sparta Dašice : Staré Čivice 10:1 (4:1)

Sestava:Brankář:Skala Obrana:Cabicar,Dlesk,Padlič,Demeter Záloha:Zušťák,Vyhnálek,Vomočil,Vajer Útok:Kučera,Buchtele D. Střídal:GeciTrenéři:R.Vinař,P.Čermák

Zápas probíhal od první minuty pod taktovkou domácího mužstva.Soupeř neměl šanci a hrál druhé housle.naši hráči dobře kombinovali a prakticky nepouštěli hráče soupeře k balónu.V prvním poločase řádil zejména Kučera,který třemi góly srazil hosty na kolena.Jednu branku přidal též D.Buchtele,ale u něj je to bráno jako samozřejmost,kdežto u Kučery je to konečně brobuzení.Do druhého poločasu nastoupil Geci místo spokojeného Kučery a jako by se mu chtěl vyrovnat,také vstřelil tři branky.Obvzlášť gól nůžkami byl výstavní.Další tři tefy přidal král střelců D.Buchtele ,což už taková samozřejmost není.Dobrý zápas se slabším soupeřem,pochvala všem za předvedenou hru a za to,že přišli.Ne jako Racek, již podruhé 35min po začátku zápasu s údivem,že už se hraje!!!

 

Sparta Dašice : Valy 1:3 (1:1)

Sestava:Brankář:Skala Obrana:Cabicar,Dlesk,Padlič,Demeter Záloha:Zušťák,Vyhnálek,Vomočil,Vajer Útok:Kučera,Buchtele D. Střídal:Geci,Racek,BorovecTrenéři:P.Čermák,Brunovský

 

Opatovice : Sparta Dašice 3:2 (2:1)

Sestava:Brankář:Skala Obrana:Buchtele M.,Dlesk,Padlič,Demeter Záloha:Zušťák,Vyhnálek,Vomočil,Čihák Útok:Kučera,Buchtele D. Střídal:A.Vinař,BorovecTrenéři:R.Vinař,P.Čermák

Dašické mužstvo nastoupilo do zápasu bez několika hráčů základní sestavy.Kádr byl doplněn o hráče z družstva starších žáků.Na hru to ovšem nemělo vliv.Od začátku byli dašičtí aktivnější a zatlačili soupeře na vlastní polovinu.A tak nebylo divu ,že Kučera vsítil gol když si naběhl na centr z pravé strany a hlavou neomilně vsítil.Další průběh hry se nezměnil až do 25.minuty,kdy naši hráči mírně polevili.Soupeř toho využil poněkud překvapivě,když hráč soupeře nakopl balon téměř z poloviny na naši bránu a náš brankař Skala balón podběhl a ten skončil překvapivě v naší síti.Šokem ovšem byla téměř obdobná situace o pět minut později,kdy opět náš brankař míč podběhl!To vyvolalo nervozitu v našich řadách.I přesto mohl Kučera z malého vápna srovnat skóre,ale trefil brankařovi nohy.Po bouřlivé výměne názorů v kabině nastoupilo mužstvo do druhého poločasu s odhodláním výsledek otočit.Hra a nasazení tomu odpovídali a do šancí se dostal Kučera,Buchtele D. a Vyhnálek,bohužel neproměnili.Tlak se stupňoval naši hráči měli jasně navrch.Ale opět došlo k chybě z ojedinělé akce soupeře,kdy zaspala cele obrana,v domění,že soupeř zpracoval balon ve vápně rukou,přestala hrát a soupeř pohodlně z prostoru penalty skóroval.Proto pro příště,když rozhodčí nepiská hraje se dál i kdyby si balón schoval do trenek.Po této neštastné situaci se začlo hrát vabank a veškeré síly byly vrženy do útoku.Což přžineslo gól vstřelený ze střednívzdálenosti Štěpánem.Následoval mohutný tlak,ale další branku se i přes další šance vsítit nepodařilo.Škoda soupeř si zasloužil prohrát.

 

 

Sparta Dašice : Srch 5:2 (2:1)

Sestava:Brankář:Skala Obrana:Cabicar.,Dlesk,Padlič,GeciZáloha:Zušťák,Vyhnálek,Vomočil,Vajer Útok:Kučera,Buchtele D. Střídal:Borovec,JarešTrenéři:R.Vinař,P.Čermák

Dašice nastoupily až na Demetera v plném složení.Od začátku si domáci vytvořili tlak a několik zahozených šancí,proto bylo dosti překvapivé,že soupeř z rohu po 20,minutách vstřelil gól ,kdy scela nekrytý hráč hlavou umístil.Naštěstí se naši hráči ihned vzpamatovali Vomočil hlavou a Kučera vstřelili branku.Druhá půle již byla jednoznačně v režii našich hráčů,kdy vsítil 2x Buchtele a jednou Kučera.,Pak už to byla jen přehlídka neproměněných šancí zejména Vajera a Buchteleho,Dobrý zápas,koukatelný se spoustou pěkných akcí,Všichni zahráli dobře nejvíc se líbil Zuš´ták,Vyhnálek.

 

 

Konečná tabulka podzim 2009.

 

 

 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Ostřešany 10 9 1 0 33: 9 28 ( 13)
 
2. Opatovice 10 7 1 2 27: 18 22 ( 10)
 
3. Valy 10 6 1 3 24: 16 19 ( 4)
 
4. Hradiště 10 5 2 3 38: 11 17 ( 2)
 
5. Dašice 10 5 2 3 34: 20 17 ( -1)
 
6. Chvojenec 10 4 1 5 18: 23 13 ( -5)
 
7. Roveň 10 3 0 7 13: 24 9 ( -9)
 
8. Chvaletice 10 2 3 5 25: 42 9 ( -6)
 
9. Bukovka 10 3 0 7 14: 32 9 ( -6)
 
10. Srch 10 2 2 6 23: 35 8 ( -4)
 
11. Čívice 10 2 1 7 13: 32 7 ( -5)
 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář