Jdi na obsah Jdi na menu
 


Silvestrovské loučení s rokem 2015-výsledek.

 Dne 31.12.2015 se v 13:30 hod. ve svatostánku SK Sparty uskuteční již tradiční silvestrovský fotbálek mezi staršími a ještě staršími. Hrací povrch bláto. Takže ty co se nevidají hledat vločky sněhu někam do velehor doražte s dobrou náladou. Jistě si bude co říct k průběhu zápasu po skončení v některé zcela zarezervované místní putice u zlatavého moku.

Zápis z utkání

Starší vs. Ještě Starší 1:4

Sestava Starších : Petr Kučera, Milan Hora ml., Jan Šafář, Jakub Englich, Šibal ml., Lukáš Kučera, Ondra Vajer, Luáš Vajer,David Šafařík

 

Sestava Ještě Starších: Josef Marek, Josef Brunovský, Jaroslav Hora, Milan Hora, Petr Borovec, Rosťa Vinař, Petr Kabeláč, Hruša Vít, Jiří Zamastil.

Zápas začal v promrzlém odpoledni na nerovném terénu v přátelské atmosféře. Nebýt benjaminka Šibala mladšího byly oba mančafty jasným důkazem, že středoevropská populace stárne. Obraz hry byl jako vždy stejný Ještě Starší nechali do sebe ze začatku od Starších trochu zabušit, ale bezvalného výsledku. Je třeba zmínit, že když už kulatý nesmysl zamířil mezi tyče, tak tam s nasazením svého těla zasáhl Joska Marek. Starším tak došel dech a probudili se pade a čtyřicátníci. Kdo mohl dát jiný první gól zápasu, než dlouholetý guru Sparty Rosťa Vinař. Některým tímto kouskem vzal poslední zbytky fotbalové naděje. Gól padl po mrazivé půlhodině přetahování a po spálených tisícitutovkách. Pak si vzali slovo Petr Kabeláč a Jiřin Zamastilu a dokonali rozklad týmu Starších. Přes závěrečný tlak se Starší zmohli pouze na korigování výsledku, kdy mezi tyče zamířil David Šafařík, který bude hrát za mladé asi napořád.

Pak došlo ke sdělení si prvních dojmů v útrobách stadionu a po té u zlatavého moku. Byla vykouřena společně dýmka na znamení dalších fotbalových úspěchů. Rok 2015 byl tak uzavřen. 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Oprava

Záma ,20. 1. 2016 15:50

Nehrál Jakub Englich ale VLASTA za druhé obrat se mnou nedokonal pan Kabeláč nýbrž pan HRUŠA VÍT. Ještě že to nikdo nečte.