Jdi na obsah Jdi na menu
 


V.I.P. návštěva utkání Gambrinus ligy FOTA!!!! + Povídka!!!!


FK Dukla Praha - AC Sparta Praha   1:3

 

SPARTA PRAHA OLE!!!!!!!

 

 

      Dne 20.4.2014 v rámci projektu VIP návštěvy zápasu Gambrinus ligy , se bývalý i součastní činnovníci sportovního klubu SK SPARTA DAŠICE zúčastnili jako čestní diváci fotbalového utkání mezi celky Dukla Praha a Sparta Praha. Na tuto návštěvu s prohlídkou stadionu, rautem a sledováním zápasu z těch nejlepších míst na stadionu, bylo vybráno celkem 40 statečných. Již na začátku cesty, kterou zajišťoval luxusní autobus p. Metelky, bylo jasné, že půjde o velmi zdařilou návštěvu. Někteří vybraní kandidáti měli sice velkou práci stihnout start, který byl stanoven na určitou hodinu ze svatostánku SK Sparty Dašice. Důvodem jejich potíží byl dozvuk odehraných fotbalových zápasů s předešlého dne, avšak po zdárném vyjetí, byly všechny problémy ihned zapomenuty, neboť kouzelný autobus skrýval nejednu možnost kulturního vyžití. Při cestě účastnicí měli možnost sledovat celou škálu naučné filmové tvorby z fotbalového prostředí s možností občerstvení. Největším lákadlem občerstvovací stanice byl zázračný nejmenovaný likér s výrobou v obci Kežmarok, který měl jen ty nejblahodárnější účinky .

       Cesta utekla lusknutím prstu . Vzhledem k lákavému vzezření našeho autobusu si nejprve ostraha stadionu Dukly myslela, že na stadion již z předstihem dorazili hosté a autobus vpustila na VIP parkoviště do areálu na místa, kde vždy parkují soupeři tohoto klubu. Až když vystoupili účastníci zájezdu pochopili, že udělali chybu a autobus vykázali alespoň před bránu stadionu. No a pak to začalo a ujali se nás organizátoři a organizátorky celé akce z místního prostředí. Zejména jedna z  jmenovaných zaujala oko nejednoho účastníka. S prohlídkou stadionu Dukly pomohl její bývalý odchovanec Günter Bittengel, který odprezentoval slavnou historii klubu, která se soustřeďovala do místní klubovny ověnčené poháry, dále předvedl zázemí hráčů, které bylo opravdu luxusní. Vedoucí týmu Sparty Dašice si kabiny před zápasem vyfotografovali a dali si za úkol, že před domácími zápasy Sparty Dašice se pokusí alespoň přiblížit těmto hranicím. Při vstupu na pažit několik nadšenců nevydrželo a vyloudilo z ostrahy několik míčů a začali činovníkům klubu předvádět svá umění. Naštěstí brzy bylo pochopeno, že trávník takovou dávku fotbalových emocí neunese a raději se přistoupilo k fotografování u hlavní tribuny, a to z reklamních důvodů. Po náročném pózování a jasné unavenosti účastníků, se celý zájezd přesunul do místní restaurace, kde byl ze strany organizátorů připraven raut v podobě řízků, salát a samozřejmě zlatavého moku. Nic na tom nezměnil fakt, že skupinka nadšenců již nechtěla opustit brány stadionu a spokojila se s půlmetrovou klobásou. Po dobrém jídle se účastníci konečně šli usadit do jediných polstrovaných sedaček na hlavní tribuně přesně nad půlící čárou hracího pole. Výhled s tribuny zasahoval i do nefotbalového prostředí, kde bylo vidět na Tróju, Vltavu a stověžatou matku měst. Na hřišti se schylovalo k utkání, kdy při prezentaci hostující Sparty Praha si člověk neznalí poměrů mohl myslet, že není v domácím prostředí Dukly Praha. Nadšení se ještě zvýšilo, když jako jeden ze sudích byl bydlištěm v Lázních Bohdaneč. Samotné utkání se hrálo v pěkném tempu s velkou převahou Sparty Praha, která ho vyhrála zaslouženě 1:3. Nutno podotknout, že gól domácí Dukly padl po hrubici gólmana, kterou kdyby předvedl ve svatostánku Sparty Dašice, tak bych chytal stejně dál protože nikdo jiný by nebyl. V průběhu utkání fandění strhlo několik nadšenců natolik, že opustili svá VIP místa na stadionu a raději šli fandit do kotle. Nemohli se tedy divit, když byli vyvádění za doprovodu ostrahy stadionu ven. Po konci utkání se k zájezdu připojil ještě jeden pražský odchovanec s exotickým příjmením, který nechtěl být jmenován a potřeboval svést do východních čech. Pokud cesta tam utekla jako voda, tak zpáteční byla ještě kratší. Autobus některé účastníky zavezl ještě na zábavu do sousedních Kostěnic.

       Nezbývá než poděkovat organizátorům a zejména pivovaru Gambrinus, že se takto luxusně dokáže postarat o propagaci místní fotbalové ligy.

 

 

 

 

Fota zde

 

 

 www.spartadasice.estranky.cz/fotoalbum/vip-navsteva-2014/

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

seznam

Kašpar M.,10. 4. 2014 17:49

Prosím přidat na seznam.Dík

změna termínu

Kaspa ml.,8. 4. 2014 6:35

Neděle je pro mě špatně, nebudu bohužel moct.
P.

Re: změna termínu

záma,10. 4. 2014 10:28

hele v pondělí sou velikonoce skus to přehodnotit SPARTA PRAHA OLÉ!!!!!

Sparta

Albi,30. 3. 2014 21:21

Je čas na výlet,tak jo

Re: Sparta

Pedro,2. 4. 2014 23:30

To je dost, že taky vylezeš z brdlohu.
Už jsme tě chtěli z myslivcema nechat vynorovat.

Spartička

Radek Bořek ml.,1. 4. 2014 15:30

Prosím přidat na seznam, dík ;-)

přihláška

Cába,1. 4. 2014 12:36

Hlásím se, určitě... ještě že jsem se náhodou dozvěděl, že se má hlásit zde...

Taky,taky

Karel Růžička,31. 3. 2014 19:54

Jedu i se ženou jako Hrušák ať tam Pája není sama ženská :-),dík

Dukla - Sparta

ŠIBI,31. 3. 2014 18:12

Prosím o doplnění do seznamu ,a jestli by se mnou mohla jet naše nová posila žáků Dominik Šibal.

Sparta

Kůča L,30. 3. 2014 19:57

Jedů

Sparta

Šmejda O.,30. 3. 2014 10:44

Počítejte semnou, ještě bych to potvrdil, nevím zda nebudu muset do práce :(.

Englich V.

Dukla - Sparta,29. 3. 2014 23:10

Jedu taky. Prosím o doplnění do seznamu. Díky

Sparta

Hora M. ml,29. 3. 2014 21:23

Napis me tam

nápad

sparťan,29. 3. 2014 12:32

zbývající fleky bych doplnil naší oblíbenou a nezapomenutelnou dašickou železnou ČECHIÍ zdůůůůůůůůůůř

zapas

mia,29. 3. 2014 11:46

jo jedu

zápas

David Šafařík,28. 3. 2014 17:46

Pojedu

Nekopa

Záááán,27. 3. 2014 13:30

Cesta do Práglu - 200Kč, potencionální další výdaje 500Kč, vidět jak Zámu ve Sparťanským dresu tluče hlouček Dukláků - k nezaplacení !!! Rád bych se připojil k tomuto veselému výletu. Děkuji "Nekopa"

mohu taky?

Kaspi ml.,27. 3. 2014 12:30

Čus, rád bych se také přidal, jestli mě vezmete? Tedy já tu už jsem, tak dopravu nepotřebuji. :-)
PK

Hela DUKLA Heja

Pedro,25. 3. 2014 18:42

Z vojny mám ještě starou dukláckou teplákovku, tak si ji určitě vezmu na sebe.
Jednak proto, abych už v autobuse nas..... pár sparťanů, a navíc v ní není zima :o)

Re: Hela DUKLA Heja

Borda,25. 3. 2014 20:43

Jestli pojedeš v duklácké teplákovce, tak tě vyřadím z přepravy :-)